विमान दुर्घटनामा पत्रकार त्रिभुवन पौडेलको नि’धन, महासंघले १३ दिनसम्म शो’क मनाउने

काठमाडौं ।

पोखरामा आइतबार भएको यती एयरको विमान दु’र्घ’ट’नामा पत्रकार त्रिभुवन पौडेलको नि’ध’न भएको छ । काठमाडौंबाट पोखराको लागि उडेको नाइनएन एएनसी एटीआर–७२ विमान दु’र्घ’ट’ना हुँदा पत्रकार पौडेलको नि’ध’न भएको हो ।

नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रीय सदस्य ३७ वर्षीय पौडेलको निधनप्रति महासंघले शोक व्यक्त गरेको छ । महासचिव रोशन सुरीद्वारा जारी विज्ञप्तिमा पौडेलको नि’ध’न’ भएको दुः’ख’द् खबरले महासंघ स्तब्ध र शोकमग्न भएको उल्लेख छ ।

अध्यक्ष विपुल पोख्रेलको अध्यक्षतामा बसेको महासंघको आकस्मिक बैठकले पौडेलको नि’ध’न’मा महासंघ केन्द्र, प्रदेश र सबै शाखामा शोक मनाउने निर्णय गरेको छ ।

जसअन्तर्गत भोलि २०७९ माघ २ गते सोमबार महासंघका केन्द्र, प्रदेश र सबै शाखा कार्यालय बन्द गर्ने तथा १३ दिनसम्म शोकसभा बाहेकका कुनै पनि औपचारिक कार्यक्रम नगर्ने एवं भोलिदेखि नै १३ दिनसम्म केन्द्रीय कार्यालयलगायत प्रदेश र शाखा कार्यालयमा शोक पुस्तिका राख्ने निर्णय गरेको छ ।

पत्रकार पौडेल २०७७ फागुन ५ गते भएको महासंघको २६ औँ महाधिवेशनबाट केन्द्रीय सदस्य बनेका थिए । २०७४ सालमा महासंघको गण्डकी प्रदेश समितिको संस्थापक अध्यक्षका रूपमा रहेर काम गरेका पत्रकार पौडेलले त्यसअघि महासंघ कास्की शाखामा एकपटक उपाध्यक्ष र दुईपटक सचिवका रूपमा काम गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

बिशेष समाचार