चर्चित लाइभ दोहोरी गायक भीम पौडेलको नि’धन

काठमाडौं ।

चर्चित लाइभ दोहोरी गायक भीम पौडेलको नि’धन भएको छ ।
उनको राति नि’धन भएको बताइएको छ । उनको पार्थिव शरीरलाई आज पोखरा लैजाने तयारी गरिएको छ ।

पौडेलको के कारणले ज्यान गयो भने अहिले सम्म खुल्न सकेको छैन तर उनी डिप्रेसन रहेको कतिको भनाइ छ ।

लाईभ दोहोरी मार्फत छोटो समयमै उनी निकै चर्चामा थिए । पछिल्लो समय कलाकारहरु धेरै डिप्रेसनमा जाने खबर आइरहेका छन् ।

यस्तै, केही दिनअघि सिद्धार्थ मल्होत्रा र कियारा आडवाणी अलग भएको खबर आएको थियो तर अहिले सामाजिक सञ्जालमा एउटा भिडियो भाइरल भइरहेको छ । हालै दुवै एक अवार्ड शोमा सँगै देखा परेका थिए । दुबैलाई सँगै देखेर उनका फ्यानहरु पनि निकै खुसी भएका थिए । यो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा तिब्र रुपमा भाइरल भइरहेको छ ।

जसमा दुबै एकअर्काको छेउमा बसेर धेरै कुरा गरेको देखिन्छ । यो भिडियो एउटा अवार्ड कार्यक्रमको हो, जसमा अर्जुन कपुर अवार्ड जितेपछि भाषण दिइरहेका छन् र कियारा-सिद्धार्थ आफ्नो शब्दमा हराएका छन् ।

दुबै मुम्बईमा भएको पिंकभिला स्टाइल आइकन अवार्डमा सहभागी भएका थिए। अवार्ड नाइटमा कियाराले बैजनी रंगको शिमर गाउन लगाएकी थिइन् ।

सोही क्रममा सिद्धार्थ सुन्तला रंगको सूटमा नीलो जुत्तामा देखिए । सिद्धार्थ र कियाराको यो क्यूट भिडियो हेरेपछि फ्यानहरुले रमाइलो कमेन्ट पनि गरिरहेका छन् ।एक फ्यानले लेखे, – सिड-कियारा आफ्नै संसारमा व्यस्त छन्। अर्का फ्यानले लेखेका छन्, – पहिलो पटक म यति खुसी छु कि केही मानिसले आफ्नो मात्र ख्याल राख्छन्। जबकि तेस्रोले लेखे, – यी संसारका उत्कृष्ट जोडी हुन्।

भिडियो हेरेर एक प्रयोगकर्ताले कमेन्ट गर्दै लेखे, – यिनीहरू जतिसक्दो चाँडो बिहे गर। फिल्म शेरशाहमा सिद्धार्थ र कियाराले आफ्नो केमेस्ट्रीबाट मानिसको मनमा विशेष स्थान बनाएका छन् । उनीहरुको अन-स्क्रिन जोडीलाई लिएर फ्यानहरुको मन दुखेको थियो । दुबैलाई एकसाथ मन परेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

बिशेष समाचार