दाइजो थोरै दिएको भन्दै ग’र्भ’वती महिला लाई चरम या’त’ना’ पिडा दिई कु’ट’पि’ट गरि…

CLICK AND JOIN NOW – REEL MANDU (ताजा समाचार र जानकारीको लागि अहिले हामीसंग जोडिनुहोस )

आज दाईजो सम्बन्धी एक धेरै चौं:काउने घ,टना बाहिर आएको छ। दा,इजो सम्बन्धित यो घ,टना को बारेमा सुने पछि तपाईको र गत पनि उ,म्लनेछ। जहाँ एक महिला केहि महिना अगाडि बिहे गरेर सासु-ससुरामा आई। सासु ससुरा आएको केही दिन सम्म सबै ठीक थियो, तर केही दिन पछि ससुरालीहरूले उनलाई दहेजको आ,रोपमा केटीमाथि द,बाब दिन थाले।

नयाँ दिल्ली गाउँका सरपंच हरप्रीत सिंहका अनुसार उनका काका हरजीत सिंहकी छोरी मनजित कौरको २२ अक्टुबर २०१७ मा सिमरनसँग विवाह भएको थियो। विवाहको समयमा, मनजीतका बुबाले आफ्नो स्थिति अनुसार केटाहरूलाई दहेज दिए। दहेज लिइसकेपछि केटाहरू त्यसबेला विवाह गर्न राजी भए।

विवाह गर्न सहमत भएपछि, दुबैको बिवाह निकै धुमधामको साथ सम्पन भयो। विवाह सकिसकेपछि उनका ससुरालीहरूले फेरि दहेजको लागि मनजितलाई सताउन थाले।भनिन्छ कि यो दहेजको का,रण हो कि मन्जितका सासु-ससुराले उनलाई ल्याएको दिनमा उनलाई कु,ट पि,ट गर्थे।

यदि मनजितका बुबा हरप्रीतले विश्वास गरे भने विवाहपछि मन्जितका ससुरालीहरूले हरप्रीतलाई आफ्नी छोरीलाई फिर्ता लैजान वा पैसा र दहेजको माग पूरा गर्न धेरै पटक बोलाउँथे। तपाईंलाई थाहा छ,क्क लाग्नेछ कि मञ्जित जसको साथ विवाह भएको थियो केटो सेनामा कार्यरत छ। सेनामा भए पनि केटाले आफ्नी पत्नी र बुबालाई ज,बरजस्ती दहेज दिन लगाए।

रील माण्डुमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई  reelmanduofficial@gmail.com मा पठाउनु होला।

सेयर गर्नुहोस
 • 134
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  134
  Shares

प्रतिक्रिया दिनुहोस !