बुबाले आफ्नै जे’ठी छो’री लिएर फ:रा’र, यतिसम्म ग’र्थे छो:रीला’ई (भिडियो हेर्नुहोस्)

CLICK AND JOIN NOW – REEL MANDU (ताजा समाचार र जानकारीको लागि अहिले हामीसंग जोडिनुहोस )

झापाको पाडाजुङीमा बसोबास गर्ने दोनु विश्वकर्मा सुवेदीका श्रीमानले आ-फ्नै जेठी छो-री लि-एर फ रा-र भएको हुँदा दोनु अन्य २ जना छोराछोरी लिएर भौ तारी रहेकी छिन् । श्रीमानले छो-डेप-छी उनी आफू भाडामा बस्ने घरको भाडापनि २ वर्षदेखि तिर्न नसकेको र नानीको स्कुलको शुल्कपनी तिर्न नसकेको गुनासो पोखिन् ।

आफ्नो छोरो बिरामी भएको र उ-प-चा-र गर्ने पैसा नभएको भन्दै रु दै आफ्नो दुखेसो पोख्छिन् । श्रीमान् आफ्नै जेठी छोरीसंग लु केर बसेको हुँदा आफुलाई गाउँमा मुख देखाउनै गा ह्रो भएको बताइन् । आफ्नी छोरी र श्रीमानलाई जहाँ देखेपनी स-म्पर्क गर्नुहोला भन्दै उनी निकै रो इ-न् । १३ वर्षको छोरो र १४ महिनाकि सानी छोरी छो डे-र श्री-मानचाहिँ जेठी छोरी लिएर फ रा-र हुँदा

आफ्नो छाती निकै पोल्ने उनले बताइन् । आफ्नी छोरीले गा जा से-व-न गर्ने गरेको र धेरै पटक पु-लि-स था ना बाट लुकाएर राखेको,कहिले धरान त कहिले पथरी र बिर्तामोडको होटलबाट छोरीलाई छु टा-एर ल्या-उने गारेको उनले बताइन् । छोरी निकै बि ग्री-ए-की र श्रीमानले उनलाई फोन गरी फ-का-एर फ रा-र रहेको उनले बताइन् ।

उनीहरू काठमाडौमा रहेको र छोरीले आफुलाई धेरै पटक ध म्क्या-ए-को उनले बताइन् । श्रीमान आफुसंग बसेपनी,न-बसे-पनी एकपटक सम्पर्कमा आउन उनी रु दै अ-पि-ल गर्छिन् । दुईजना साना छोराछोरी लिएर डे-रा-मा भाडा नतिरी बस्न निकै गा-ह्रो भएको उनले बताइन् ।

जेठी छोरीको २ पटकसम्म विवाह भएर छु टेको र त्यही छोरी लिएरश्रीमान फ रा-र हुदा श्रीमानको मा न-सि-क-ता बुझ्न नसकेको बताउछिन् । अन्य साना नानीहरु आफ्ना छोराछोरी नभएको भन्दै श्रीमानले झ ग-डा गर्ने गरेको समेत हामीले पायौं ।

यसरी ती छोराछोरी अ-र्कै-सं-ग सु तेर जन्मेका हुन् भन्दै आफुलाई थ र्का-उने कुरापनि उनले जिकिर गरिन्।यसरी आफुलाई घर सम्हाल्न निकै गाआफु ह्रो परेको हुदा श्रीमान र छोरी खोज्न उनी रु दै गुहार माग्दै छिन् ।

रील माण्डुमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई  reelmanduofficial@gmail.com मा पठाउनु होला।

सेयर गर्नुहोस
 • 10
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  10
  Shares

प्रतिक्रिया दिनुहोस !