अरुले २० बर्षमा गर्ने बिकास मैले ३ बर्षमा गरे : केपी ओली

CLICK AND JOIN NOW – REEL MANDU (ताजा समाचार र जानकारीको लागि अहिले हामीसंग जोडिनुहोस )

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नेपालमा बिजुलीका गाडी चलाउने अभियान आफुले सुरु गरेको बताएका छन् ।

बुधबार नेपालगञ्जमा पार्टी प्रवेश कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष ओलीले अहिलेका प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले देशमा उत्पादन भएको बिजुली आफ्नै देशमा खपत गरौ, बिजुलीका गाडी चलाउ, बिजुली भात पकाऊ भनेको सुनेको भन्दै त्यही अभियान आफुले सुरु गरेकाले अहिले सरकारले नाक ठड्याउन पाएको बताएका हुन् ।

‘२० बर्षसम्म यो देशमा लोडसेडिङ हट्दैन भन्ने मान्छेहरु, किनेको विद्युत बाल्नेहरू अहिले त्यसो भन्दैछन्’, पूर्वप्रधानमन्त्री समेत रहेका ओलीले आफ्नो नेतृत्वको सरकारले भारतबाट विजुली किनेर भएपनि लोडसेडिङ अन्त्य गरेको बताए ।

‘अनि देशमा नाक ठड्याउने उनीहरु ? आज के भन्न थालेका छन् भने कमसेकम बिजुलीको चुल्हो बाल्न थालौं, नेपालमै बिजुली खपत गरौं, तपाईंहरुले देख्नसक्नुहुन्छ हामीले कसरी विकासको अभियान थालेका थियौ’, ओलीले आफ्नो कार्यकालमा भएका विकासको फेहरिस्त सुनाएका थिए । उनले अरुले २० बर्षमा गर्न नसक्ने विकास आफ्नो तीन बर्षे कार्यकालमा भएको दावी समेत गरे ।

रील माण्डुमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए  हामीलाई  reelmanduofficial@gmail.com मा पठाउनु होला।

सेयर गर्नुहोस
 • 4.5K
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4.5K
  Shares

प्रतिक्रिया दिनुहोस !